Laureaci Konkursu o Nagrodę im. prof. Jerzego Perzanowskiego

Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji Konkursu o Nagrodę im. prof. Jerzego Perzanowskiego w kategorii prac magisterskich zwyciężyła pani mgr Anna Baljon-Bukowska, a w kategorii prac doktorskich dr Patrycja Kałamała-Ligęza.

• Laureatką Nagrody im. Profesora Perzanowskiego w kategorii prac doktorskich została dr Patrycja Kałamała-Ligęza. Praca „Language Experiences and Cognitive Control – Assessment and Interaction” została obroniona w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
  • Laureatką Nagrody im. Profesora Perzanowskiego w kategorii prac magisterskich została Anna Baljon-Bukowska. Praca „Modelling human-AI trust-based interaction using an agent-based model” została obroniona na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Serdecznie gratulujemy!